Birka: ārstnieciskā vingrošana

Veram durvis Brocēnos!

Turpmāk arī Kurzemes reģionu iedzīvotājiem tiks sniegtas plašākas fiziskā ķermeņa attīstīšanas iespējas un tiks nodrošināta ātrāka rehabilitēšanās pēc slimībām un sporta traumām. Sabiedrībā atpazīstamais fizioterapeits Raivis Aršauskis Saldū atvēris veselības centru, kas ir otrā viņa izveidotā medicīnas iestāde Latvijā.

Pieaugot cilvēku interesei par kustību un sportiskām aktivitātēm, rodas arvien lielāka vajadzība pēc fizioterapijas pakalpojumiem gan Rīgā, gan ārpus tās. Tāpēc Raivja Aršauska veselības centra darbības paplašināšanās ārpus galvaspilsētas robežām ir tikai loģisks un pat vajadzīgs solis sabiedrības veselības labā.

Labi justies un izskatīties vēlas katrs, tomēr informācijas, kā to pareizi darīt, bieži vien cilvēkiem trūkst. “Atverot veselības centra filiāli Saldū, mēs gribam, lai cilvēki vairāk sāktu pievērst uzmanību dažādām diagnozēm, sāpju cēloņiem un diskomforta izpausmēm ķermenī, kuras spēj diagnosticēt un ārstēt fizioterapeits,” par motivāciju paplašināt darbību Latvijā stāsta Raivis Aršauskis.

Lasīt tālāk