Jaunumi

Aircast AirSelect Elite Boot

Tagad pacientiem piedāvājam progresīvāko staigāšanas ortozi. Veidota, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību, komfortu, un tūskas kontroli pēc dažādām traumām:

 • stabiliem pēdas / potītes / apakšstilba lūzumiem;
 • smagiem potītes sastiepumiem;
 • pēcoperācijas imobilizācijas.

Staigāšanas ortoze ļauj likvidēt tūsku 3x ātrāk 1!
AirSelect Elite ir izturīgs, vidējas cietības korpuss, kas palīdz atbalstīt ekstremitāti vienlaikus to aizsargājot. Zābakā iestrādātās ekstremitāti nosedzošas Duplex Aircell līnijas, nodrošināšanot periodisku pneimatisko kompresiju 3x ātrākai tūskas samazināšanai 1. Piepumpējamās gaisa kameras zābakā absorbē un izkliedē triecienu, kas ļauj atsevišķos gadījumos daļēji slogot kāju, kad bez zābaka tas nebūtu iespējams, tādējādi veicinot dabisku gaitas stereotipa saglabāšanu un ātrāku atgriešanos ikdienas aktivitātes.

1 Conservative Therapy for Acute Lateral Ligament Lesions – Single Chamber vs. Two-Chamber Orthosis Systems; Schmidt, Mainers, Reintges, Lipke, Benesch, Gerngross- Surgery Dept of the Federal Arm Hospital, Ulm, Germany, 1999

Bauerfeind ortozes un atbalsti

“Bauerfeind AG” ir pasaulē augsti novērtētas medicīnas preces. Bauerfeind ģimenes uzņēmuma pirmsākumi ir aizsākušies 80 gadus atpakaļ, Vācijā, kas apvieno desmitiem gadu laikā krātu pieredzi, tehnoloģijas, eksperimentus un ražošanas inovācijas. „Bauerfeind AG” speciālisti ļoti cieši sadarbojas ar ārstiem un zinātniekiem, lai ražotu augstas kvalitātes medicīnas preces. Šodien „Bauerfeind AG” ir viens no vadošajiem medicīnas preču ražošanas uzņēmumiem pasaulē. Bauerfeind medicīnas preces tiek ražotas domājot par cilvēkiem, lai veicinātu veselības uzturēšanu un palielinot dzīves kvalitāti.

Bauerfeind produktu klāstā ir:

 • Terapeitiskie balsti un ortozes
  • Mugurai
  • Celim
  • Rokai
  • Potītei/pēdai
 • Kompresijas zeķes
 • Zoles un kurpes
 • Protēzes un to izejmateriāli
 • Mērīšanas tehnoloģijas

Vairāk informācija: www.bauerfeind.lv

Veram durvis Brocēnos!

Turpmāk arī Kurzemes reģionu iedzīvotājiem tiks sniegtas plašākas fiziskā ķermeņa attīstīšanas iespējas un tiks nodrošināta ātrāka rehabilitēšanās pēc slimībām un sporta traumām. Sabiedrībā atpazīstamais fizioterapeits Raivis Aršauskis Saldū atvēris veselības centru, kas ir otrā viņa izveidotā medicīnas iestāde Latvijā.

Pieaugot cilvēku interesei par kustību un sportiskām aktivitātēm, rodas arvien lielāka vajadzība pēc fizioterapijas pakalpojumiem gan Rīgā, gan ārpus tās. Tāpēc Raivja Aršauska veselības centra darbības paplašināšanās ārpus galvaspilsētas robežām ir tikai loģisks un pat vajadzīgs solis sabiedrības veselības labā.

Labi justies un izskatīties vēlas katrs, tomēr informācijas, kā to pareizi darīt, bieži vien cilvēkiem trūkst. “Atverot veselības centra filiāli Saldū, mēs gribam, lai cilvēki vairāk sāktu pievērst uzmanību dažādām diagnozēm, sāpju cēloņiem un diskomforta izpausmēm ķermenī, kuras spēj diagnosticēt un ārstēt fizioterapeits,” par motivāciju paplašināt darbību Latvijā stāsta Raivis Aršauskis.

Lasīt tālāk