Par Mums

Raivja Aršauska veselības centrs ir ambulators rehabilitācijas centrs, kur strādā zinoša un pieredzējusi fizioterapeitu komanda. Sadarbojamies ar Latvijā vadošo klīniku, slimnīcu speciālistiem, ārstu praksēm, ģimenes ārstiem un apdrošināšanas kompānijām. Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, individuālu pieeju un patīkamu atmosfēru ikvienam mūsu klientam!

Mūsu pieredzējušie speciālisti noteikts precīzu diagnozi un nodrošinās efektīvu terapiju plaša diapazona kustību-balsta orgānu sistēmas saslimšanām un sporta traumām. Neatkarīgi no Jūsu vecuma, dzīvesveida un sporta veida, šeit Jūs sagaidīs profesionāla komanda, lai sniegtu Jums pašu dārgāko - veselību un kustību brīvību! Garantējam fizioterapeita konsultāciju 48h laikā pēc Jūsu zvana.

Nākot pie fizioterapeita līdzi ņemt ārsta nosūtījumu (rehabilitologa, vertebrologa, ķirurga, traumatologa-ortopēda, ģimeņu ārsta, kardiologa vai citu medicīniskā speciālista nosūtījumu) + izmeklējumus (ja tādi ir)!

Zvani un piesakies: 26168163

Vides pieejamība centra telpās.

Centra telpas ir pielāgotas cilvēkiem ar invaliditāti. Iekļūšanu centra telpās nav apgrūtinoša, jo tas atrodas 1. stāvā un telpas un arī labierīcības ir piemērotas cilvēkiem gan ratiņkrēslā, gan ar citām pārvietošanās palīgierīcēm.

Madara Dzalbe-Ķenava

Sertificēta fizioterapeite

Izglītība
2013g. Profesionālais maģistra grāds sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista basketbola vecākā trenera kvalifikācija;
2011.g. Izglītības zinātņu bakalaura akadēmiskais grāds sportā; izglītības un sporta darba speciālists sporta skolotājs, fizioterapeita kvalifikācija.

Papildizglītība un kursi

- CureTepe kinezioloģiskie teipošanas kursi – basic līmenis
- CureTape kinezioloģisko teipošanas kursi – advance līmenis
- Seminārs “Mugurkaulāja motorā kontrole/aktīvā stabilitāte”
- Seminārs “Cukura diabēta aprūpe un rehabilitācija”
- Seminārs “Rentgenuzņēmumu, Magnētiskās rezonanses un Datortomogrāfijas datu analīze fizioterapeita praksē”
- Semināts “Pilates vingrošanas metodes pielietošana sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību periodā”
- Kursi “SST – Šrotas 3-dimensionālā skoliozes terapija”

Specializācija

Neiroloģija – akūtas un hroniskas muguras sāpes;
Traumatoloģija-ortopēdija - sastiepumi, lūzumi, mežģījumi, pleca locītavas traumas un bojājumi, apakšējās ekstremitātes traumatoloģiski bojājumi u.c.
Ginekoloģija - vingrošana pirmsdzemdību un pēcdzemdību periodā

ra_veselibas_centrs_broceni2016-155

Raivis Aršauskis

Sertificēts fizioterapeits

Izglītība

Papildizglītība un kursi

ra_veselibas_centrs_broceni2016-124